Інтеграції сайтів з CRM

Інтеграція та налаштування CRM

Залишити заявку

CRM – це система, яка дозволить вам автоматизувати процес продажу або обробки заявок. Це не тільки заощадить ваш час, але і зробить процес обробки заявок зручним!

 

Ми гарантуємо, що цей обов’язковий етап при масштабуванні бізнесу, допоможе вашому відділу продажів і застрахує від  втрат лідів, що дозволить збільшити заробіток!

 

Терміни реалізації:

від 4 робочих днів

Вартість:

від 250 $

Переваги інтеграції CRM:

  • Ви з легкістю зможете відслідковувати ефективність кожного менеджера, розставляти завдання виходячи з ефективності і навантаження кожного. Аналізувати етапи воронки продажів.
  • Хороша CRM, наприклад Bitrix24 або AMOcrm – дозволить вам мати повний доступ до даних клієнта, зберігати листування з менеджерами, запис розмов.
  • Ви з легкістю налагодите робочі процеси команди, адже CRM у рази знижує навантаження на вашу команду, робить документообіг легким, дозволяє здійснювати і гнучко налаштовувати розсилки по базі.
  • Такі системи дозволяють зібрати повну інформацію про “серфінг” користувача, починаючи від перегляду оголошення та закінчуючи  тим, чи сплатив клієнт товар і побачив  сторінку подяки!

Avis
Digital
Studio