Створення сайту візитки

 

При старті бізнесу необов’язково відразу вливати величезні бюджети в створення сайту. Набагато раціональніше буде зробити невеликий, але інформативний сайт. Наприклад, замовити сайт візитку.

 

Розробка сайту візитки дозволить вам надати відвідувачам найважливішу для них інформацію (наприклад про ваші потужності, послуги, клієнтів, ринок і географію поширення послуг / товарів). У чому особливість сайту візитки? У ньому, як правило, по-мінімуму води і багато стисненого інформативного контенту, що дозволяє зрозуміти хто ви є і чим займаєтеся.

 

Вибираючи розробку сайту візитки, ви, з часом, зможете масштабироваться в статусний корпоративний сайт, тому замовити сайт візитку – завжди вірне і перспективне рішення з можливістю подальшого розвитку.

 

Чим цей вибір оптимальний в порівнянні з іншими типами сайтів? Зробити сайт візитку не займає багато часу. До того ж це відмінна комбінація не високої ціни і відмінної якості, яка ідеальна для малого і середнього бізнесу. Наша студія Avis Digital Studio розробить для вас сайт візитку на WordPress. Це дозволить адміністратору самостійно керувати сайтом, додавати контент, правити існуючий матеріал, оновлювати ресурс.

 

 

Кому ми рекомендуємо замовити сайт візитку?

 • компаніям-новачкам відмінно підійде розробка сайту-візитки під ключ;
 • компаніям малого і середнього бізнесу теж відмінно підійде замовити сайт візитку під ключ;
 • фірмам з невеликим бюджетом, адже ціна сайту візитки не кусається;
 • фірмам, яким терміново треба створити сайт для участі в конкурсі, тендері, піар-події;
 • тим, кому важливо мати представництво в інтернеті, адже такий тип сайту відмінно виконує свою презентаційну роль;
 • замовникам, яким важлива перспектива трансформації сайту в більш об’ємний ресурс;
 • клієнтам, яким часто необхідно кидати посилання на себе для підвищення трасту потенційного клієнта або партнера;
 • тим, хто хоче просуватися через таргетовану рекламу або інші види реклами.

 

 

Порядок створення сайту візитки

 1. Дзвонимо, спілкуємося, обговорюємо! Наша головна мета на цьому етапі – прислухатися (і почути) до ваших побажань і налаштувати “коннект”. Це, мабуть, самий неформальний, але дуже важливий етап, адже на ньому взагалі визначається достатньо виконавець переконливий і заслуговує довіри клієнта.
 2. Вивчаємо вхідні дані. Для цього підключаємо нашого про-маркетолога. Він проводить аналіз стану і ЦА. Ретельно вивчає нішу, конкурентів. Допомагає нам розробити КП для вас. Створення сайту візитки з нуля багато в чому залежить від якості вхідних даних, а саме чи є у вас тексти, фотографії товарів або команди, чи є у вас розуміння концепту і бачення структури сайту.
 3. ТЗ. Можна сказати, що цей етап поєднує результат всіх наших переговорів і домовленостей, приводячи їх до чітко прописаним формулювань. Від нього залежить чи буде розроблюваний сайт візитка відповідати вашим запитам і очікуванням.
 4. Дизайн – один з основоположних етапів. На відміну від інших процесів, які допомагають зробити сайт візитку крутим, цей процес ще й є творчим. Наша команда талановитих дизайнерів розробляє прототип сайту згідно з раніше складеним ТЗ. Для нас дуже важливо, щоб ви залишилися задоволені ресурсом, тому ми стверджуємо з вами прототип і розробляємо унікальний і продаючий дизайн, який буде вражати!
 5. Технічна частина робіт. Сюди входить верстка сайту візитки, а також посадка сайту візитки на WordPress. Також ми виконуємо адаптивну верстку сайту, щоб він коректно відображався на всіх типах пристроїв.
 6. Наповнюємо ресурс контентом, якщо в цьому є необхідність.
 7. Налаштовуємо інтеграцію з CRM. Тестуємо сайт на наявність помилок.
 8. Переносимо сайт на ваш хостинг і домен.
 9. Проводимо аудит сайту для визначення коректності розміщення і роботи.

 

 

Секрети успішної розробки сайту візитки

 • Ми вважаємо за необхідне показати вам пару “пробників” дизайну. Це дуже допомагає уникнути розбіжності  в смаках і в цілому збільшує розуміння побажань на ранніх етапах розробки. Відмалюй  пару версій головного екрану – і замовник буде не тільки задоволений за підвищену увагу до нього, але і допоможе визначитися з колірною палітрою.
 • ВАЖЛИВО і ПОТРІБНО змусити замовника прочитати ТЗ на виготовлення сайту візитки. Інакше ви можете почути фразу “я думав я говорив” або “я хотів не так, ви мене не зрозуміли”.
 • Код ресурсу повинен бути оптимізованим і структурним. Це допоможе збільшити швидкість завантаження сайту, а значить приведе на сайт більше відвідувачів (це важливо і для SEO).
 • Потрібно встановити на створювану сайт візитку перевірені і надійні плагіни, які  зроблять використання ресурсу безпечним.
 • Адаменко сайту візитки повинна бути зрозуміла навіть дитині! Завдання розробників сайту візитки зробити посадку так, щоб потрапивши в панель, людина відразу могла зорієнтуватися куди перейти, щоб поправити / видалити / поправити той чи інший елемент.

 

 

Від чого залежить ціна розробки сайту візитки?

 • Перш за все, обсяг (кількість сторінок) безпосередньо впливає на ціну створення сайту візитки.
 • Ціна сайту візитки залежить також від термінів.
 • Необхідний функціонал і інтеграції зі сторонніми сервісами безпосередньо впливають на вартість сайту візитки.
 • Необхідність посадки сайту (часткової або повної) на CMS.
 • Необхідність наповнення ресурсу контентом (товари, тексти, галерея).
 • Інші фактори ціноутворення (наявність ТЗ, кількість доробок).

 

Сказати точну ціну сайту-візитки НЕ поспілкувавшись із замовником проблематично, тому пропоную вам залишити заявку / подзвонити нам для більш детального вивчення вашого проекту. Разом ми зможемо все!

 

сайт візитка При знайомстві з людиною важливу роль відіграє зовнішній вигляд, а при знайомстві з бізнесом – сайт.

Дізнатися більше

Переваги сайту-візитки:

сайт візитка

01

Привертає увагу користувачів

02

Служить обличчям фірми

03

Є елементом успішного брендінгу

04

Є невеликим, тому завантажується на всіх пристроях

05

Відмінно виглядає на мобільних і десктопах

06

Чітко інформує відвідувачів про Вас

07

Має унікальний контент

08

Робить ваших нових клієнтів постійними

09

Викликає заздрість у ваших конкурентів

Наші роботи:

Навіщо вам потрібен сайт-візитка

Створення сайту – візитки є простим, але при цьому – еффективним способом заявити про себе в інтернеті. 

Це доступне і оптимальне рішення відмінно Вам підійде, якщо наявність безлічі сторінок і розділів не є необхідністю вашої концепції, а запуск бізнесу “якомога швидше” – є пріоритетом

Розробка сайтів-візиток не вимагає великих фінансових витрат, виконується в максимально-стислі терміни, а окупність є гарантованою , особливо якщо сайтом займаються професіонали. 

ПЕРЕВАГИ САЙТУ ВІЗИТКИ:

Довіривши розробку продукту нам, ви отримаєте привабливий і, що найголовніше, презентабельний сайт.

Ми знаємо, як вміло створити враження про вас і як представити вашу продукцію в найвигіднішому світлі.

 

Тому, працюючи над вашим проектом:

avis
studio

01

Компактність

Найчастіше, такі сайти мають лише кілька сторінок, що робить серфінг і сприйняття інформації відвідувачем максимально ефективним.

02

Легкість

За рахунок того, що сайти – візитки є невеликими і, найчастіше, простими по функціоналу – вони не вимагають особливих знань для їх адміністрування.

03

Швидкість роботи.

Вони швидкі, так як вони не перенасичені контентом і не вимагають довгого завантаження з боку сервера.

04

Доступна ціна

Вартість створення сайту-візитки вас приємно здивує. У той час як інші витрачаються на громіздкі інтернет-магазини – ви вже будете працювати на повну!

05

Ефективність

Відвідувачі не загубляться в дереві вашого сайту, відповідно, при грамотній подачі матеріалу, можна схилити відвідувача виконати цільову дію набагато швидше.

06

Стильність

Практична структура сайту дозволяє Вам позбавиться від купи зайвого тексту, що робить сайт мінімалістичним. Це є відмінною можливістю змістити акценти до елементів дизайну, справивши належне враження.

07

Гнучкість

Виходячи з потреб, ми зможемо додавати додатковий функціонал і розвивати ресурс до потрібного обсягу, система здатна до масштабування.

08

Швидкість розробки

Також, за рахунок того, що сайти-візитки лаконічні – затримка між початком наших робіт і здачею сайту є мінімальною. Ви зможете отримати своїх перших клієнтів вже найближчим часом!

Ми допоможемо вам:

avis digital studio

Наповнити контентом, що продає і запам’ятовується

Адаптувати сайт під різні пристрої

Інтегрувати на сторінку необхідні вам сервіси

Підкреслити ваше “Я”

Провести тестування всіх блоків візитки

Намалювати вражаючий і охайний дизайн

Залишити заявку

Вам потрібно більше причин, щоб співпрацювати з Avis Studio?

переваги

1 / 5

Надання
digital-послуг

Ставлення
до клієнтів

Адаптивність

Актуальний
і продаючий контент

Дотримання
дедлайнів

Надаємо широкий спектр послуг, починаючи від точкових, таких як аналіз ЦА або складання прототипу, закінчуючи розробкою корпоративних сайтів під ключ.

Зв’язатися

Завжди налаштовані на діалог, прислухаємося до побажань і вимог. Відповідаємо протягом години і завжди проведемо консультацію.

Зв’язатися

Ми думаємо на перспективу, тому завжди враховуємо те, як сайт буде відображатися на всіх розширеннях і пристроях!

Зв’язатися

Стежимо за сучасними трендами і тенденціями, тому ручаємося за те, що наші роботи будуть виробляти “Вау!” ефект.

Зв’язатися

Скрупульозно плануємо всі види робіт, пробудовуючи чіткий графік кожного етапу. Це гарантує дотримання обумовлених термінів, позбавляючи вас від неприємних сюрпризів.

Зв’язатися

Послідовність створення САЙТУ-ВІЗИТКИ така:

Крок 1

Крок 1

Аналіз. Знайомимося з вами і вашим бізнесом. Враховуємо всі ваші побажання і вимоги до сайту. Після цього аналізуємо нішу і шукаємо вдалі рішення і потенційні можливості для їх реалізації.

Крок 2

Крок 2

Дизайн. Так як обсяги текстів на сайті-візитці невеликі, робимо акцент саме на оформленні вашого сайту. Наша мета – створити сучасний, приємний, легкий для сприйняття дизайн.

Крок 3

Крок 3

Розробка. Візитка здатна сказати багато про бізнес і його власників. Тому так важливо наявність акуратного адаптиву під всі сучасні пристрої (ноутбуки, комп’ютери, телефони, планшети).

Крок 4

Крок 4

Система управління сайтом. Реалізуємо систему управління для того, щоб адміністратор, при мінімальних зусиллях, міг швидко і зручно поправити контент сайту, додати новий матеріал.

Крок 5

Крок 5

Тестування. Старанно тестуємо сайт. Перевіряємо ваш інтернет-магазин на налагоджену функціональність. Не забуваємо про коректну роботу плагінів / сервісів і синхронізацію.

Крок 6

Крок 6

Здача сайту. Здаємо проект замовнику! Ми прагнемо до того, щоб ви залишилися задоволені на всі 100% і радили нас своїм клієнтам, партнерам, знайомим.

ГОТОВІ ОБГОВОРИТИ ВАШ ПРОЕКТ?

Всього 1 клік відділяє вас від правильного рішення, можливо, найважливішого для вашого бізнесу.

Давайте обговоримо

Допоможіть своєму бізнесу презентувати себе!

Avis
Digital
Studio