Замовити дизайн сайту

 

Дизайн сайту виступає однією з основних частин розробки сайту, адже його виконання допомагає відобразити стиль і смак замовника, розкрити бренд і зробити сайт приємним для сприйняття. За умови, що веб дизайн веб-сайту зроблений відповідально і якісно – можна сильно вплинути на якість наступних етапів розробки. Гарний веб ресурс простіше просувати, приємніше верстати, зручніше наповнювати. До того ж дизайн сайту, перш за все, створюється для відвідувачів, тому покликаний вразити і схилити до дії, такому як замовити сайт або залишити заявку на зворотній зв’язок.

 

Професійна розробка дизайну сайтів в Києві – це та сфера, на якій ми спеціалізуємося. Дизайнера Avis Digital Studio є провідними  дизайнерами Києва і мають великий досвід з безмежним талантом зі створення адаптивних дизайнів сайтів, які є магнітами для прибутку власника.

 

Важливо розуміти, що за допомогою гарного дизайну можна не тільки зручно підносити інформацію, але прямо підштовхувати відвідувача до конвертації, викликати повторне бажання відвідати вашу сторінку або перетворити покупку товару в нав’язливу ідею, яка не дасть заснути!

 

 

Етапи створення дизайну веб-сайтів

 

 • Заповнення брифу по дизайну.

 

Для створення макету сайту важливо виконати всі етапи, що ведуть до дизайну, яким ви залишитеся задоволені. Перший з таких – бриф. Заповнюючи бриф на розробку дизайну сайту – ви, перш за все, структуруєте власні думки і “хотілки”. Можна сказати, що бриф допомагає обом сторонам зрозуміти, що хоче замовник. Добре складений бриф задає правильні питання, змушуючи ваше уяву працювати на всі 100%

 

 • Обговорення замовлення на сучасний дизайн сайту

 

На цьому етапі важливо обговорити ті деталі, які просто неможливо передати в брифі на адаптивний дизайн сайту. Важливо почути клієнта, налаштуватися на творчий лад. Пошукати оптимальні варіанти для вирішення завдань. Найчастіше цей етап виконує менеджер, по-черзі спілкуючись із замовником і відділом дизайну. Від правильного розуміння один одного залежить наскільки дизайн буде креативним, наскільки продаючим, оригінальним і сміливим.

 

 • Стиль майбутнього сайту

 

На цьому етапі наш фахівець намагається візуалізувати бренд, придумати авторські особливості, виробити загальну лінію по стилю, щоб вона пронизувала всю структуру сайту. Стилізація впливає на те, наскільки органічно пов’язуються блоки між собою, незалежно від типу сайту.

 

 • Розробка макета сайту

 

Іноді цей етап сегментується на: розробка прототипу сайту і розробка адаптивного дизайну сайту. Це робиться для того, щоб замовник мав можливість затвердити структуру і порядок блоків, і тільки після цього приступив до утвердження самого макету. Якщо макет – вже готовий візуал майбутнього ресурсу, то прототип – скоріше схема (скелет). Прототип не дає уявлення про кольори і стиль, але допомагає сконцентрувати увагу на логіці блоків створюваного сайту.

Особливістю роботи Avis Digital Studio є те, що ми розробляємо тестову версію одного екрану в декількох стилях. Це сильно допомагає зрозуміти, наскільки наше бачення дизайну сторінки відрізняється від очікувань замовника. Тим самим це спрощує комунікацію на більш пізніх етапах. Ми створюємо макет сайту до тих пір, поки сторона замовника не залишиться повністю задоволеною.

 

Усе! Основні етапи пройдені. Після них ми надаємо час на подачу правок по дизайну сайту і вичитування розміщеного матеріалу. Далі естафета робіт передається верстальщику.

 

Ціна розробки дизайну веб сайту

 

Пропоную вам проникнути за лаштунки, і пройти невелику екскурсію по ціноутворенню на нашій студії. Отже, які чинники впливають на вартість дизайну сайту:

 • Перш за все на ціну сайту впливає кількість сторінок і їх довжина. Думаю, очевидно, що чим вище обсяг робіт – тим більше часу потрібно на їх виконання.
 • Стан поточного ресурсу. Важливо розуміти, чи потрібен редизайн вже застарілого сайту або потрібно продумати структуру і порядок блоків з 0.
 • Наявність матеріалів також впливає на ціну макета сайту. Якщо у замовника є фотографії товарів / команди / офісу фірми – чудово! Дизайнеру вже простіше буде наповнювати макет.
 • Чітке бачення і розуміння бажаного замовником. Якщо замовник знає що хоче і має в голові картину майбутнього ресурсу – він вже значно спрощує роботи і скорочує час, витрачений на них. До того ж працювати з такою людиною приємно, він не змінює своєї думки під час процесу і завжди орієнтований на результат.
 • Складність виконання. Важливо розуміти, що великий обсяг матеріалу може викликати складнощі не менші, ніж його відсутність. Адже завдання дизайнера зводиться до того, щоб придумати як цей обсяг матеріалу розмістити і не викликати культурний шок у відвідувача. Часто на це йде багато часу, так що все добре в міру.
 • Кількість правок. Звичайно ж, бувають проекти без правок, але це, скоріше, утопія. Частина правок виконуються безкоштовно, але якщо вони м’яко перетікають в “доопрацювання” і пов’язані з тим що замовник поміняв свої запити до дизайну сайту –  тоді вони виконуються за доплату і розглядаються індивідуально.

 

Які послуги з дизайну ми надаємо крім розробки дизайну сайту під ключ і з нуля?

Крім як “зробити дизайн сайту”, ми пропонуємо також ряд послуг, які виявляться вам корисними:

 • Створення банерів і їх ресайз
 • Створення лого компанії
 • Створення іконок для блоків сайту
 • Розробка головного екрану сайту
 • Створення адаптивного дизайну сайту
 • Створення брендбуку, презентацій, pdf-файлів розкладу та ін.

 

Резюмуючи вищесказане, вважаємо своїм обов’язком відзначити, що крутий дизайн сайту створити не складно, якщо дотримуватися послідовності виконання етапів. Багато що залежить не тільки від професіоналізму виконавця, а й від замовника. Якщо мета виконавця – залишити вас задоволеним своєю роботою, то ваша – розуміти, що може зробити вас задоволеним. Тільки при грамотно побудованій роботі, високому професіоналізму дизайнера студії, організованому замовнику, орієнтованому на якісний результат, можливо досягти не просто гарних, а й  приголомшливих результатів.

 

послуги дизайну Ваш бізнес гідний того, щоб виглядати стильно!

Дізнатися більше

Створимо для вас дизайн, який

послуги дизайну

01

Привертає увагу користувачів

02

Презентує ваш товар / послугу у вигідному світлі.

03

Підводить ліда до цільового дії

04

Має унікальний контент, розроблений індивідуально

05

Має зручну, інтуїтивно-зрозумілу навігацію

06

Відмінно виглядає на мобільних пристроях і десктопах.

07

Ефективно інформує відвідувачів про вигоди співробітництва

08

Формує або зміцнює імідж компанії, збільшує впізнаваність.

09

Викликає заздрість у ваших конкурентів і похвали з боку партнерів.

Наші роботи:

Чому варто замовити розробку дизайну у нас?

 AVIS DIGITAL STUDIO пропонує високий рівень професіоналізму і це дозволяє гарантувати лояльне сприйняття сайту, підвищуючи його конверсію.

Створення гарного дизайну – це:

avis
studio

01

Відповідальність

Відповідально аналізуємо референс. Відштовхуємося від ваших побажань, переваг, корпоративного стилю.

02

Уважність

Приділяємо підвищену увагу до деталей.

03

Висока планка

Демонструємо роботу, тільки коли вона викликає у нас захоплення і гордість.

04

Стиль

Враховуємо сучасні тренди і тримаємо руку на пульсі смаку.

05

Адаптивність

Враховуємо те, як дизайн буде виглядати на різних розширеннях.

06

Досвідченість

Маємо багатий досвід по створенню сайтів. У нашому портфоліо налічується понад 100 робіт!

Що відрізняє AVIS DIGITAL STUDIO нас від інших?

Ми не підходимо до завдань “конвеєрно”. Кожен клієнт для нас унікальний.  Ми не використовуємо шаблонів і конструкторів, тому наші сайти – на 100% “hand made”!

 

 

Завдяки нашим професійним маркетологам, ми отримуємо чітку картину по цільовій аудиторії вашого бізнесу. Орієнтуючись на сприйняття цільової групи, продумуємо і опрацьовуємо майбутній дизайн. Це дозволяє гарантувати лояльне сприйняття сайту, підвищуючи його конверсію.

Крім дизайну сайту, ми допоможемо вам:

avis digital studio

Створити дизайн банерів, презентацій, візиток, соцмереж

Зверстати сайт і налаштувати його функціонал

Створити прототип сторінки

Підключити необхідні сторонні сервіси

Провести тестування всіх блоків

Інтегрувати на сторінку необхідні вам сервіси

Замовити

Вам потрібно більше причин, щоб співпрацювати з Avis Studio?

Переваги

1 / 5

Надання
digital-послуг

Ставлення
до клієнтів

Адаптивність

Актуальний
і продаючий контент

Дотримання
дедлайнів

Надаємо широкий спектр послуг, починаючи від точкових, таких як аналіз ЦА або складання прототипу, закінчуючи розробкою корпоративних сайтів під ключ.

Зв’язатися

Ми думаємо на перспективу, тому завжди враховуємо те, як сайт буде відображатися на всіх розширеннях і пристроях!

Зв’язатися

Ми думаємо на перспективу, тому завжди враховуємо те, як сайт буде відображатися на всіх розширеннях і пристроях!

Зв’язатися

Стежимо за сучасними трендами і тенденціями, тому ручаємося за те, що наші роботи будуть виробляти “Вау!” ефект.

Зв’язатися

Скрупульозно плануємо всі види робіт, пробудовуючи чіткий графік кожного етапу. Це гарантує дотримання обумовлених термінів, позбавляючи вас від неприємних сюрпризів.

Зв’язатися

Як ми будемо
з вами працювати

Крок 1

Крок 1

Вхідні данні. Обговорюємо існуючу концепцію вашого бізнесу. Виділяємо сильні і слабкі сторони.

Крок 2

Крок 2

Аналіз.Вибудовуємо стратегію, виходячи з ваших побажань і вимог. Аналізуємо нішу і розглядаємо потенційні можливості для реалізації. Продумуємо структуру (дерево) сайту. 

Крок 3

Крок 3

ТЗ. Як результат попередніх робіт – пишемо вичерпне ТЗ, яке допоможе слідувати плану робіт. 

Крок 4

Крок 4

Прототип.  На підставі ТЗ складаємо прототип. Робимо акцент на “юзабіліті”, складаючи зручну і інтуїтивно-зрозумілу навігацію по сайту . Наша мета – щоб сайт був ефективно структурований.

Крок 5

Крок 5

Отрисовка.  Створюємо сучасний, ефектний дизайн.  Наша мета – зробити подорож по сторінці максимально комфортним, схиливши відвідувача до цільового дії.

Крок 6

Крок 6

Здача дизайну. Здаємо роботу замовнику! Ми хочемо почути від вас: “замовити дизайн сайту у AVIS DIGITAL STUDIO  – було правильним і ключовим рішенням для бізнесу! “

ГОТОВІ ОБГОВОРИТИ РОЗРОБКУ ДИЗАЙНУ?

Всього 1 клік відділяє вас від правильного рішення, можливо, ключового для вашого бізнесу.

Давайте обговоримо

Чи готові зробити свій крок на шляху від “ідеї” до “прибутку”?

Avis
Digital
Studio