Вам підійде розробка landing page якщо:

 • Хочете швидких і ефективних результатів. Адже створення landing page дозволяє отримувати прибуток вже тоді, коли ваші конкуренти тільки стверджують структуру і продумують дерево сайту.
 • Продати один товар / послугу. Замовити лендінг буде ідеальним рішенням, якщо у вас не каталог товарів, а один цільової продукт, який ви хочете ефектно презентувати і не обтяжувати користувача сайту нескінченним серфінгом.
 • Хочете високу конверсію. Створення лендінгу дозволить вам конвертувати відвідувачів сайту в клієнтів з шансом від 2 до 45%! Такий розкид пояснюється не скільки якістю вашого продукту, скільки умінням його продати, рекламою, якістю та оптимізацією сайту. Хороша студія з сильною командою збільшує ваші шанси на успіх в кілька разів!
 • Хочете обмежитися невеликим бюджетом. Створити лендінг дешево – не проблема, адже не потрібно писати ТЗ кілька тижнів. До того ж довжина сайту, найчастіше, обмежується 8 – 10 блоками. Намалювати і зверстати лендінг такого обсягу швидше (а значить і дешевше), ніж багатосторінковий сайт зі складним функціоналом і навігацією.
 • Хочете стимулювати і мотивувати. Лендінг  – самийтрендовий і доступний спосіб донести інформацію. Люди все менше часу приділяють вивченню інформації. Іншими словами: потрапивши на лендінг, потенційний клієнт не встигає занудьгувати, адже кожен ваш блок розпалює інтерес ще сильніше. Все по суті і лаконічно!

 

Етапи розробки лендінгу:

 • Знайомство з вашим бізнесом. Щоб створити лендінг під ключ – мало просто мати великий досвід. Не варто забувати, що кожен клієнт – унікальний, з унікальним товаром і бізнесом. Саме тому нам важливо зробити акцент на ваших перевагах. Для цього ми понурюємось  в суть і слухаємо ваші побажання і бачення. Ми розуміємо, що замовити лендінг – не дешева справа, тому підходимо до всіх етапів з усією відповідальністю.
 • Вивчення ринку. Створення лендінгу неможливо без оцінки обстановки. Для цього в кожній професійній студії є маркетолог, здатний оцінити і ваш концепт і нішу. Він вивчає все: починаючи від цільової аудиторії і закінчуючи сезонністю.
 • УТП. На підставі отриманої інформації, потрібно зробити висновки і скористатися їми у  концепті майбутнього сайту. Ми шукаємо відповідні плейси для спонукання до дії,  грунтуючись на психологічному аналізі поведінкових факторів.
 • Написання ТЗ. Вартість лендінгу визначається на цьому етапі. Адже ТЗ дозволяє оцінити весь масштаб робіт, вивчити ввідні дані, затвердити побажання замовника та інше. Ціна лендінгу обов’язково прописується в договорі і в ТЗ під уникнення непорозумінь.
 • Створення контенту. Знаєте що відрізняє починаючу студію від професійної? Новачки скажуть “наступний крок – дизайн і верстка лендінгу”, а досвідчена команда – що потрібно почати з текстів. Адже це, при розробці лендінг пейдж, дозволить малювати дизайн суто під контент. Це значно покращить сприйняття сайту і органічність landing-а, дуже полегшить роботу всієї команди.
 • Дизайн landing page. Маючи текст, ТЗ, бриф – ми можемо створити прототип майбутнього продаючого лендінгу і, після цього, продовжити розробку landing page, створивши дизайн.
 • Верстка landing page. Створення лендінгу на замовлення передбачає і верстку. Ціна розробки лендінгу визначається обсягом верстки і складністю функціоналу, який потрібно впровадити. Перед тим, як завершити етап – сайт проходить тестування (швидкість прогрузки, адаптивність під всі пристрої, юзабіліті і ін.).
 • Здача замовлення. Створення landing page під ключ завершено! Далі залишається саме хвилююче – показати розроблений сайт замовнику і чекати коментарів.

 

Landing Page Розробимо односторінковий сайт, який буде вражати і продавати!

Дізнатися більше

Зробимо для вас landing page, який:

landing page

01

Привертає увагу користувачів

02

Має зручну навігацію

03

Ефективно конвертує лідів

04

Швидко завантажується на всіх пристроях

05

Відмінно виглядає на мобільних і десктопах

06

Чітко інформує відвідувачів про ваші переваги

07

Має унікальний контент

08

Робить ваших нових клієнтів постійними

09

Викликає заздрість у ваших конкурентів

Наші роботи:

Професіоналізм дозволяє нам

avis digital studio

Наповнити продаючим контентом, що запам’ятовується

Адаптувати сайт під різні пристрої

Інтегрувати на сторінку необхідні вам сервіси

Створити висококонверсійний сайт

Провести тестування всіх блоків лендінгу

Намалювати вражаючий і охайний дизайн

Замовити лендінг

Навіщо вам потрібен Landing page

Перш за все, це сторінка, покликана спонукати відвідувача до цільової дії.

 

Така дія може бути абсолютно будь-якою: замовити товар, залишити свої контактні дані, оформити підписку, скачати урок / курс / книгу.

 

Потрібно не тільки розробити креативний і ппривертаючий погляд дизайн, але і правильно побудувати хронологію подачі інформації. Відвідувача потрібно ніжно провести за руку по всьому сайту, м’яко вселивши необхідність цільового дії. Якщо в кінці відвідувач задається питанням: “Як же я жив без цього товару раніше ?!” – значить ви зробили все правильно!

Вам потрібно більше причин, щоб співпрацювати з Avis Studio ?

Переваги

1 / 5

Надання
digital-послуг

Ставлення
до клієнтів

Адаптивність

Актуальний
контент

Дотримання
дедлайнів

Надаємо широкий спектр послуг, починаючи від точкових, таких як аналіз ЦА або складання прототипу, закінчуючи розробкою корпоративних сайтів під ключ.

Зв’язатися

Завжди налаштовані на діалог, прислухаємося до побажань і вимог. Відповідаємо протягом години і завжди проведемо консультацію.

Зв’язатися

Ми думаємо на перспективу, тому завжди враховуємо те, як сайт буде відображатися на всіх діагоналях і пристроях!

Зв’язатися

Стежимо за сучасними трендами і тенденціями, тому ручаємося за те, що наші роботи будуть справляти “Вау!” ефект.

Зв’язатися

Скрупульозно плануємо всі види робіт, пробудовуючи чіткий графік кожного етапу. Це гарантує дотримання обумовлених термінів, позбавляючи вас від неприємних сюрпризів.

Зв’язатися

Як ми будемо
з вами працювати

Крок 1

Крок 1

Аналіз. Обговорюємо концепцію вашого бізнесу. Вибудовуємо стратегію, виходячи з ваших побажань і вимог. Аналізуємо нішу і розглядаємо потенційні можливості для реалізації.

Крок 2

Крок 2

Дизайн. Створюємо сучасний дизайн, що продає. Обов’язково враховуємо побажання клієнта і правила “юзабіліті”. Наша мета – зробити подорож по сайту максимально комфортною, схиливши відвідувача до дії.

Крок 3

Крок 3

Розробка.  Верстаємо сайт, з урахуванням необхідності охайного адаптиву під усі сучасні пристрої (ноутбуки, комп’ютери, телефони, планшети).

Крок 4

Крок 4

Система управління сайтом. Реалізуємо систему управління для того, щоб адміністратор, при мінімальних зусиллях, міг швидко і зручно поправити контент сайту, додати новий матеріал.

Крок 5

Крок 5

Тестування.  Старанно тестуємо сайт. Перевіряємо ваш лендінг на налагоджену функціональність. Не забуваємо про коректну роботу плагінів / сервісів і синхронізацію.

Крок 6

Крок 6

Сдача сайту. Здаємо проект замовнику! Ми прагнемо до того, щоб ви залишилися задоволені на всі 100% і радили нас своїм клієнтам, партнерам, знайомим.

Чому варто замовити Landing page саме у нас

Довіривши розробку продукту нам, ви отримаєте привабливий і, що найголовніше, продаючий лендінг. Ми знаємо, як вміло подати пропозицію покупцеві і як представити вашу продукцію в найвигіднішому світлі.

Тому, працюючи над вашим проектом:

avis
studio

01

Проводимо аналіз
і вибираємо найкраще

Наші фахівці ретельно вивчають ЦА. Визначають актуальні тренди у вашій ніші. Аналізують сильні і слабкі сторони ваших конкурентів. Розробляють ефективне УТП.

02

Наповнюємо якісним
контентом

Розробляємо унікальний, привабливий дизайн, що враховує фірмовий стиль, а також стандарти і тренди сучасності. Перетворюємо процес відвідування вашого сайту на задоволення!

03

Створюємо сайт, зручний для ваших клієнтів

Завдяки високому професіоналізму наших програмістів, ви отримуєте адаптивну під всі сучасні пристрої верстку сайту. Сайт буде зручний, з якого б пристрою на нього не зайшли.

04

Налаштовуємо широку синхронізацію

Крім зручної навігації, ми не забуваємо і про важливість широкого спектра інтеграцій зі сторонніми сервісами. Наприклад, це можуть бути системи взаємодії з покупцем, такі як Binotel або JivoSite, або ж інші СRM / Мейлери.

ГОТОВІ ОБГОВОРИТИ ВАШ ПРОЕКТ?

Всього 1 клік відділяє вас від правильного рішення, можливо, найважливішого для вашого бізнесу.

“Давайте обговоримо”

Зробіть свій крок на шляху від “ідеї” до “прибутку”!

Avis
Digital
Studio