корпорат. сайт Ваш сайт повинен і буде створювати бездоганний імідж компанії!

Дізнатися більше

Створимо корпоративний сайт, який:

Корпоративний сайт

01

Має унікальний і вражаючий дизайн.

02

Має зручну навігацію

03

Буде зручний в адмініструванні

04

Швидко завантажується на всіх пристроях

05

Відмінно виглядає на мобільних і десктопах

06

Чітко інформує відвідувачів про ваші переваги

07

Має унікальний контент, що продає

08

Отримуватиме технічну підтримку з нашого боку.

09

Викликає заздрість у ваших конкурентів

Портфоліо

Чому варто замовити корпоративний сайт?

Корпоративний сайт є не просто вашим представництвом або зайвим нагадуванням про вас.  Ця обличчя і візитна картка будь-якої серйозної фірми.

Через розробку сайту компанії відбувається не тільки перше знайомство з вами, а й подається важлива інформація про вас і про ваш бізнес. Наприклад, ваші можливості, партнерські програми, переваги, тривала історія, що формує довіру потенційного клієнта.

 

Головна відмінність такого сайту в тому, що він не стільки використовується для просування послуги або товару, скільки для формування іміджу в інтернеті, роботи з репутацією.

 

Створення корпоративних сайтів обходиться трохи дорожче звичайних сайтів, але це цілком резонно, адже репутація – то що можна купити, лише скрупульозно формувати.

Переваги:

Розробка корпоративного сайту  – не така проста задача, як може здатися. На відміну від інших типів сайту, такі розробки вимагають підвищеної уваги до деталей, витримки стилю, акуратності і перфекціонізму з боку команди.

Ми готові створити корпоративний сайт, який:

avis
studio

01

Матиме чесний і максимально прозорий договір.

Це означає, що ми складемо договір, що враховує всі ризики і буде позбавлений від розпливчастих формулювань. Ми намагаємося уникати найменших ймовірностей зривів за термінами, також надавати повну інформацію про вартість робіт і перспективу непередбачених платежів.

02

Матиме чітку мету.

Відмінно розуміємо, наскільки важливим є не тільки сам шлях досягнення цілей, але і формування самої мети. Застосовуємо самі дієві методи для отримання максимально-позитивного результату.

03

Матиме унікальний і ефектний дизайн.

Корпоративний сайт – флагман у формуванні стилю. Саме тому ми приділяємо увагу дрібницям, створюючи для вас візуальний шедевр. Створення корпоративного сайту під ключ вимагає самого відповідального підходу до візуальної складової.

04

Матиме зручну мобільну версію.

Вже не можна уявити собі сайт без адаптивної версії під найпопулярніші пристрої. Команда Avis Digital Studio не з чуток знає, наскільки важливий цей аспект, тому ручаємося за зручність користування вашим майбутнім ресурсом.

05

Отримуватиме технічну підтримку з нашого боку.

Ми пишаємося своїми роботами, тому ніколи не відмовляємося допомогти в масштабуванні ресурсу або редизайні. Ви не стоїте на місці, вимагаючи нововведень і модерації – і ми це в вас цінуємо.

06

Буде зручний в адмініструванні

Робимо “як для себе”, тому завжди враховуємо, що навички адміністратора можуть бути самими різними. Саме тому для управління сайтом буде досить умінь користування стандартним функціоналом WordPress. Редагуйте ваш сайт зручно, просто, швидко, самостійно!

Вам потрібно більше причин, щоб співпрацювати з Avis Studio ?

Переваги

1 / 5

Надання
digital-послуг

Ставлення
до клієнтів

Адаптивність

Актуальний
і продаючий контент

Дотримання
дедлайнів

Надаємо широкий спектр послуг, починаючи від точкових, таких як аналіз ЦА або складання прототипу, закінчуючи розробкою корпоративних сайтів під ключ.

Зв’язатися

Завжди налаштовані на діалог, прислухаємося до побажань і вимог. Відповідаємо протягом години і завжди проведемо консультацію.

Зв’язатися

Ми думаємо на перспективу, тому завжди враховуємо те, як сайт буде відображатися на всіх розширеннях і пристроях!

Зв’язатися

Стежимо за сучасними трендами і тенденціями, тому ручаємося за те, що наші роботи будуть виробляти “Вау!” ефект.

Зв’язатися

Скрупульозно плануємо всі види робіт, пробудовуючи чіткий графік кожного етапу. Це гарантує дотримання обумовлених термінів, позбавляючи вас від неприємних сюрпризів.

Зв’язатися

Ми допоможемо вам:

avis digital studio

Наповнити контентом, що запам’ятовується і продає

Адаптувати його під різні пристрої

Інтегрувати на сторінку необхідні вам сервіси

Намалювати вражаючий і охайний дизайн

Провести тестування всіх блоків

Створити висококонверсійний сайт

Замовити

Що ще ми можемо зробити для вас

ЯК МИ БУДЕМО З ВАМИ ПРАЦЮВАТИ

Крок 1.

Крок 1.

Аналіз. Знайомимося з вами і вашим бізнесом. Враховуємо всі ваші побажання і вимоги до сайту. Після цього аналізуємо нішу і шукаємо вдалі рішення і потенційні можливості для їх реалізації.

Крок 2.

Крок 2.

Дизайн. Так як розробка корпоративного сайту під ключ вимагає акценту саме на оформленні вашого сайту, ми продумуємо все до дрібниць. Наша мета – створити сучасний, приємний, витриманий в корпоративних кольорах, дизайн.

Крок 3.

Крок 3.

Розробка. Корпоративний сайт здатний розповісти багато про бізнес і про бренд. Тому так важливо наявність охайного адаптиву під всі сучасні пристрої (ноутбуки, комп’ютери, телефони, планшети).

Крок 4.

Крок 4.

Система управління сайтом. Особливості корпоративних сайтів дозволяють розробити інтуїтивно-зрозумілу систему управління сайтом. Адміністратор, при мінімальних зусиллях, може поправити існуючий контент сайту, додати нові матеріали.

Крок 5.

Крок 5.

Тестування. Старанно тестуємо сайт. Перевіряємо ваш ресурс на налагоджену функціональність і повну працездатність. Звичайно ж не забуваємо про перевірку коректної роботи з автоматизованими сервісами.

Крок 6.

Крок 6.

Здача сайту. Здаємо проект замовнику!Ми прагнемо до того, щоб ви залишилися задоволені на всі 100% і радили нас своїм партнерам.

ГОТОВІ ОБГОВОРИТИ ВАШ ПРОЕКТ?

Всього 1 клік відділяє вас від правильного рішення, можливо, самого потрібного для вашого бізнесу і бренду.

Давайте обговоримо

Чи готові зробити свій крок на шляху від “безіменності” до “популярності”?

Avis
Digital
Studio