Створення корпоративного сайту

Якщо ви зважитеся замовити корпоративний сайт, то відразу зможете закрити пару важливих бізнес-задач.
Перш за все, ви отримаєте досить статусне представництво у мережі Інтернет. Що це може вам дати?
Корпоративний сайт допоможе вам не тільки знаходити потенційних клієнтів і партнерів, а й високоефективно взаємодіяти з ними.

 

Крім того, розробка корпоративного сайту значно збільшить вашу статусність і імідж. Люди схильні довіряти тим компаніям, які працюють над своїм брендом, зручністю, доступністю. Крім цього, корпоративний сайт під ключ здатний продавати ваш продукт, сприяти налагодженій роботі бізнес-процесів.

 

Вибираючи прогресивну і надійну веб-студію, ви зможете обзавестися відмінним інструментарієм, який буде відповідати часу і тенденціям.

 

Особливості створення корпоративних сайтів

За багато років робіт, ми з’ясували, що є основною особливістю розробленого корпоративного сайту. Найголовніша вимога, яку розробники і замовники повинні пред’являти до нового ресурсу – це його багатозадачність.

 

В ідеалі – на ньому повинні бути представлені не тільки ваші товари / послуги та загальна інформація про вас, але і ціни, всіляка технічна специфікація, відгуки клієнтів, повні контакти, адреси філій, можливості співпраці, вектор майбутнього розвитку, і інша важлива, на ваш погляд, інформація. Все, що може підвищити градус довіри до вас.

 

Кому ми рекомендуємо замовити корпоративний сайт?

 • Масивні підприємства з високими потужностями.
 • Фірми, які не є новачками, але до цього моменту не були представлені в Інтернеті.
 • Підприємства, які потребують ребрендингу.
 • Фірми, які значно масштабувались і мають потребу в гарному брендуванні.
 • Клієнтам, які планують масштабне зростання в недалекому майбутньому.
 • Клієнтам, які мають кілька напрямків бізнесу і хочуть мати для них загальне представництво під одним брендом.

 

Кому  НЕ обов’язково мати корпоративний сайт?

 • Фірми, які є новоствореними.
 • Фірми, які не мають конкретної стратегії зростання.
 • Компанії, які не вивчили свою ЦА і погано розуміють нішу.
 • Маленькі компанії, які не мають гостру потребу в брендінгу.

Всім вищеописаним категоріям ми б рекомендували замовити Landing page. Особливо з огляду на те, що Avis Digital Studio працює на перспективу і розглядає можливий сценарій масштабування вашого бізнесу!

 

Якими факторами визначається ціна корпоративного сайту?

 • Ціна розробки сайту, перш за все, залежить від обсягу робіт. А обсяг робіт, в свою чергу, безпосередньо пов’язаний з деревом сайту. Спрощено кажучи: чим менше сторінок – тим дешевше. Який обсяг верстки належить здійснити?
 • Наявність ТЗ у замовника на розробку корпоративного сайту.
 • Наявність дизайну у замовника на корпоративний веб сайт.
 • Розуміння концепту замовником і його конкретикою (краще вас ніхто не знає, яким повинен бути корпоративний сайт компанії).
 • Складність функціоналу, який повинен бути реалізований (особистий кабінет, калькулятор, інструментарій).
 • Ціна створення корпоративного веб-сайту ще залежить від необхідності інтеграцій зі сторонніми сервісами, такими як сервіси оплат, СRM та іншими.
 • На ціну створення корпоративних сайтів також впливає необхідність посадки на платформу для адміністрування (таку як WordPress).
 • Необхідністю написання контенту і наповнення ресурсу стороною виконавця (студією).
 • Інші дрібниці, такі як анімації, інтерактиви.

 

Що ще варто знати при замовленні розробки корпоративного сайту?

Якщо студія дійсно хороша і заслуговує довіри, а рівень майстерності членів команди досить високий, то:

 • Студія надасть вам своє портфоліо.
 • Сайт буде адаптований під всі пристрої навіть без наявності дизайну під них.
 • Розробка корпоративного сайту повинна проводитись з оглядом на  те, що сайт повинен працювати безперебійно. На сайті повинні стояти перевірені плагіни, не повинно бути вірусів, код повинен бути правильно структурований. Хостинг сайту повинен працювати безперебійно.
 • Навігація адмінпанелі не повинна поступатися зручності навігації для користувача сайту. Всі поля і весь функціонал повинен мати можливість бути відредагованим навіть не фахівцем у сфері адміністрування.
 • Серфінг по сайту повинен бути зручним. Потенційний клієнт повинен розуміти де він знаходитися і що йому необхідно зробити, щоб потрапити на ту чи іншу  сторінку.
 • Розробники сайту повинні сприяти розвитку сайту. Допомогти клієнту розібратися з адмініструванням і механізмом наповнення сайту контентом. Пропонувати подальший супровід і технічну підтримку.

 

Ми є самє такою студією, тому замовляючи розробку корпоративного сайту для бізнесу в AVIS DIGITAL STUDIO – ви можете бути впевнені в якості та надійності послуг, що надаються.

корпорат. сайт Ваш сайт повинен і буде створювати бездоганний імідж компанії!

Дізнатися більше

Створимо корпоративний сайт, який:

Корпоративний сайт

01

Має унікальний і вражаючий дизайн.

02

Має зручну навігацію

03

Буде зручний в адмініструванні

04

Швидко завантажується на всіх пристроях

05

Відмінно виглядає на мобільних і десктопах

06

Чітко інформує відвідувачів про ваші переваги

07

Має унікальний контент, що продає

08

Отримуватиме технічну підтримку з нашого боку.

09

Викликає заздрість у ваших конкурентів

Портфоліо

Чому варто замовити корпоративний сайт?

Корпоративний сайт є не просто вашим представництвом або зайвим нагадуванням про вас.  Ця обличчя і візитна картка будь-якої серйозної фірми.

Через розробку сайту компанії відбувається не тільки перше знайомство з вами, а й подається важлива інформація про вас і про ваш бізнес. Наприклад, ваші можливості, партнерські програми, переваги, тривала історія, що формує довіру потенційного клієнта.

 

Головна відмінність такого сайту в тому, що він не стільки використовується для просування послуги або товару, скільки для формування іміджу в інтернеті, роботи з репутацією.

 

Створення корпоративних сайтів обходиться трохи дорожче звичайних сайтів, але це цілком резонно, адже репутація – то що можна купити, лише скрупульозно формувати.

Переваги:

Розробка корпоративного сайту  – не така проста задача, як може здатися. На відміну від інших типів сайту, такі розробки вимагають підвищеної уваги до деталей, витримки стилю, акуратності і перфекціонізму з боку команди.

Ми готові створити корпоративний сайт, який:

avis
studio

01

Матиме чесний і максимально прозорий договір.

Це означає, що ми складемо договір, що враховує всі ризики і буде позбавлений від розпливчастих формулювань. Ми намагаємося уникати найменших ймовірностей зривів за термінами, також надавати повну інформацію про вартість робіт і перспективу непередбачених платежів.

02

Матиме чітку мету.

Відмінно розуміємо, наскільки важливим є не тільки сам шлях досягнення цілей, але і формування самої мети. Застосовуємо самі дієві методи для отримання максимально-позитивного результату.

03

Матиме унікальний і ефектний дизайн.

Корпоративний сайт – флагман у формуванні стилю. Саме тому ми приділяємо увагу дрібницям, створюючи для вас візуальний шедевр. Створення корпоративного сайту під ключ вимагає самого відповідального підходу до візуальної складової.

04

Матиме зручну мобільну версію.

Вже не можна уявити собі сайт без адаптивної версії під найпопулярніші пристрої. Команда Avis Digital Studio не з чуток знає, наскільки важливий цей аспект, тому ручаємося за зручність користування вашим майбутнім ресурсом.

05

Отримуватиме технічну підтримку з нашого боку.

Ми пишаємося своїми роботами, тому ніколи не відмовляємося допомогти в масштабуванні ресурсу або редизайні. Ви не стоїте на місці, вимагаючи нововведень і модерації – і ми це в вас цінуємо.

06

Буде зручний в адмініструванні

Робимо “як для себе”, тому завжди враховуємо, що навички адміністратора можуть бути самими різними. Саме тому для управління сайтом буде досить умінь користування стандартним функціоналом WordPress. Редагуйте ваш сайт зручно, просто, швидко, самостійно!

Вам потрібно більше причин, щоб співпрацювати з Avis Studio ?

Переваги

1 / 5

Надання
digital-послуг

Ставлення
до клієнтів

Адаптивність

Актуальний
і продаючий контент

Дотримання
дедлайнів

Надаємо широкий спектр послуг, починаючи від точкових, таких як аналіз ЦА або складання прототипу, закінчуючи розробкою корпоративних сайтів під ключ.

Зв’язатися

Завжди налаштовані на діалог, прислухаємося до побажань і вимог. Відповідаємо протягом години і завжди проведемо консультацію.

Зв’язатися

Ми думаємо на перспективу, тому завжди враховуємо те, як сайт буде відображатися на всіх розширеннях і пристроях!

Зв’язатися

Стежимо за сучасними трендами і тенденціями, тому ручаємося за те, що наші роботи будуть виробляти “Вау!” ефект.

Зв’язатися

Скрупульозно плануємо всі види робіт, пробудовуючи чіткий графік кожного етапу. Це гарантує дотримання обумовлених термінів, позбавляючи вас від неприємних сюрпризів.

Зв’язатися

Ми допоможемо вам:

avis digital studio

Наповнити контентом, що запам’ятовується і продає

Адаптувати його під різні пристрої

Інтегрувати на сторінку необхідні вам сервіси

Намалювати вражаючий і охайний дизайн

Провести тестування всіх блоків

Створити висококонверсійний сайт

Замовити

Що ще ми можемо зробити для вас

ЯК МИ БУДЕМО З ВАМИ ПРАЦЮВАТИ

Крок 1.

Крок 1.

Аналіз. Знайомимося з вами і вашим бізнесом. Враховуємо всі ваші побажання і вимоги до сайту. Після цього аналізуємо нішу і шукаємо вдалі рішення і потенційні можливості для їх реалізації.

Крок 2.

Крок 2.

Дизайн. Так як розробка корпоративного сайту під ключ вимагає акценту саме на оформленні вашого сайту, ми продумуємо все до дрібниць. Наша мета – створити сучасний, приємний, витриманий в корпоративних кольорах, дизайн.

Крок 3.

Крок 3.

Розробка. Корпоративний сайт здатний розповісти багато про бізнес і про бренд. Тому так важливо наявність охайного адаптиву під всі сучасні пристрої (ноутбуки, комп’ютери, телефони, планшети).

Крок 4.

Крок 4.

Система управління сайтом. Особливості корпоративних сайтів дозволяють розробити інтуїтивно-зрозумілу систему управління сайтом. Адміністратор, при мінімальних зусиллях, може поправити існуючий контент сайту, додати нові матеріали.

Крок 5.

Крок 5.

Тестування. Старанно тестуємо сайт. Перевіряємо ваш ресурс на налагоджену функціональність і повну працездатність. Звичайно ж не забуваємо про перевірку коректної роботи з автоматизованими сервісами.

Крок 6.

Крок 6.

Здача сайту. Здаємо проект замовнику!Ми прагнемо до того, щоб ви залишилися задоволені на всі 100% і радили нас своїм партнерам.

ГОТОВІ ОБГОВОРИТИ ВАШ ПРОЕКТ?

Всього 1 клік відділяє вас від правильного рішення, можливо, самого потрібного для вашого бізнесу і бренду.

Давайте обговоримо

Чи готові зробити свій крок на шляху від “безіменності” до “популярності”?

Avis
Digital
Studio