Чому необхідно замовити інтернет-магазин?

Створення інтернет-магазину стало  не  просто рекомендацією для тих, хто продає товари, а, скоріше, необхідністю! Адже більшість людей вже не ходять по магазинах, примірочним, торговим центрам. Понад 1 млн людей щорічно економлять свій час і нерви, здійснюючи покупки в інтернеті. Це дешевше, зручніше, швидше, та й в цілому – приємніше.

 

Створення інтернет-магазину має ряд переваг, а саме:

 • дозволяє представити весь асортимент товарів, навіть якщо товару немає в наявності
 • зникає необхідність в точках реалізації, а склад товарів можна організувати хоч у себе вдома
 • розробка інтернет магазину дозволить вам відобразити всі параметри товару, а значить немає необхідності в продавцях-консультантах
 • ціна на створення інтернет-магазину набагато менше, ніж на щомісячну оренду приміщень, транспорт, зарплату персоналу
 • процесс контролю оплат,  система фільтрів по товарах дозволяє налагодити швидкі і ефективні продажі
 • створення сайту інтернет-магазину збільшить вашу впізнаваність, адже збільшується охоплення
 • вартість сайту інтернет магазину порівняно нижче ніж вартість додатку для продажу
 • замовивши розробку інтернет магазину, ви зможете налагодити зв’язки, знайшовши нових постачальників, партнерів, співробітників

Яким повинен бути хороший інтернет-магазин?

Продає інтернет магазин, перш за все, повинен ПРОДАВАТИ! А для цього:

 • Повинен бути вражаючий, сучасний, легкий і приємний для ока дизайн
 • Повинна бути відмінна навігація і легке юзабіліті. Відвідувач сайту повинен інтуїтивно розуміти “що клацнути” щоб виконати дію. Будь-то сортування, застосування фільтра, кнопка зворотного зв’язку або додавання товару в корзину.
 • Займаючись створенням інтернет-магазину, важливо, щоб команда робила акцент на адмін-панелі. На відміну від лендінгу, які не вимагають частого втручання, система управління сайтом повинна бути зручною, зрозумілою, мобільною, покривати весь обсяг функціональних потреб власника.
 • При розробці інтернет-магазину важливо не забувати про CRM. Це значно прискорює обробку заявок, дозволяє відстежувати поведінкові фактори, збирати базу даних та інше.
 • Сайт повинен мати адаптивний дизайн.
 • Інтернет-магазин повинен швидко завантажуватися, інакше клієнти підуть шукати ваших конкурентів.

Етапи розробки інтернет-магазину:

 • Створення інтернет-магазину слід почати з вивчення асортименту клієнта. Важливо підкреслити індивідуальність, на якій можна зробити акцент. Вивчити цільову аудиторію, їх поведінку, нішу – цю частину робіт на себе візьмуть наші маркетологи.
 • Пишемо ТЗ, адже без нього на зможеш зорієнтувати клієнта про ціну розробки інтернет-магазину. Чітко назвати вартість складно, адже ціна створення інтернет магазину залежить від вимог замовника (фільтра, особистий кабінет, панель адміністратора і ін.), відображених в ТЗ.
 • Створення сайту під інтернет магазин має на увазі наявність каталогу. Цей каталог потрібно надати розробникам якомога швидше. Грунтуючись на обсягах товарів і повноті їх характеристик, наявності галереї, сторона виконавця зможе створити дизайн інтернет-магазину.
 • Виготовлення інтернет-магазину в Києві базується на відмінно написаних мотиваційних текстах. Люди не завжди готові розлучитися зі своїми грошима, і наша мета – переконати їх у тому, що, купуючи – вони отримують більше ніж втрачають.
 • Виконується вся технічна частина. Професійна розробка інтернет магазину праховує, що команда зможе не тільки зверстати інтернет-магазин, але і зробити адаптивні версії сторінок, налаштувати відправку даних форм, оптимізувати інтернет-магазин, налаштувати захист від втручання і зломів.
 • Головна відмінність інтернет-магазину від інших типів сайтів в тому, що його треба постійно розвивати, підтримувати, допрацьовувати на основі відгуків від клієнтів, підвищуючи його юзабіліті. Саме тому після здачі основної частини робіт, ми рекомендуємо негайно починати процес просування інтернет-магазину. Ми знайдемо індивідуальний метод (пошукова оптимізація, PPC, email-маркетинг або контекстна реклама), найбільш ефективний саме для вашого бізнесу.

Інтернет-магазин для ефективної і легкої торгівлі.

Дізнатися більше

Розробка інтернет-магазину – процес, що вимагає:

інтернет-магазин

01

Унікальності та адаптивності дизайну під всі пристрої.

02

Високого професіоналізму команди програмістів.

03

Каталогової системи категорій і товарів

04

Гнучкості можливостей як для адміністратора, так і для потенційного покупця.

05

Врахування перспективи розвитку магазину, а також розширення асортименту.

06

Уваги до деталей і побажань клієнта.

07

Зручного управління в додаванні / редагуванні / видаленні характеристик товарів. Легкої роботи з карткою товару.

08

Інтуїтивно – зрозумілої системи пошуку товарів і навігації по сайту.

09

Широкого кола можливостей по інтеграції з системами оплат, а також зв’язку з клієнтом.

Наші роботи:

Що ви отримуєте, при покупці послуги “Розробка інтернет-магазину”?

Довіривши розробку продукту нам, ви отримаєте привабливий і, що найголовніше, продаючий інтернет-магазин. Ми знаємо, як вміло подати пропозицію покупцеві і як представити вашу продукцію в найвигіднішому світлі.

avis
studio

01

АНАЛІТИКА І МАРКЕТИНГ

Наші фахівці ретельно вивчають ЦА. Визначають актуальні тренди у вашій ніші. Аналізують сильні і слабкі сторони ваших конкурентів. Розробляють ефективне УТП.

02

КОНЦЕПЦІЯ І ДИЗАЙН

Розробляємо унікальний, привабливий дизайн, що враховує фірмовий стиль, а також стандарти юзабіліті інтернет-магазину. Перетворюємо процес покупки на задоволення!

03

ВЕРСТКА І ПОСАДКА

Завдяки високому професіоналізму наших програмістів, ви отримуєте не тільки адаптивну під всі сучасні пристрої верстку сайту, але і відмінно організовану адміністративну панель, яку здатний освоїти навіть новачок в адмініструванні.

04

ШИРОКА СИНХРОНІЗАЦІЯ

Крім зручної навігації по товарах і категоріям, ми не забуваємо і про важливість широкого спектру інтеграцій зі сторонніми сервісами. Наприклад, це можуть бути системи взаємодії з покупцем, такі як Binotel або JivoSite, або ж інші СRM / Мейлери / пошта..

Ми допоможемо вам:

avis digital studio

Наповнити магазин товарами

Адаптувати магазин під різні пристрої

Налаштувати сервіси оплат

Намалювати вражаючий і охайний дизайн

Провести тестування всіх блоків і товарів

Створити висококонверсійний сайт

Замовити

Вам потрібно більше причин, щоб співпрацювати з Avis Studio ?

переваги

1 / 5

Надання
digital-послуг

Ставлення
до клієнтів

Адаптивність

Актуальний
і продаючий контент

Дотримання
дедлайнів

Надаємо широкий спектр послуг, починаючи від точкових, таких як аналіз ЦА або складання прототипу, закінчуючи розробкою корпоративних сайтів під ключ.

Зв’язатися

Завжди налаштовані на діалог, прислухаємося до побажань і вимог. Відповідаємо протягом години і завжди проведемо консультацію.

Зв’язатися

Ми думаємо на перспективу, тому завжди враховуємо те, як сайт буде відображатися на всіх розширеннях і пристроях!

Зв’язатися

Стежимо за сучасними трендами і тенденціями, тому ручаємося за те, що наші роботи будуть виробляти “Вау!” ефект.

Зв’язатися

Скрупульозно плануємо всі види робіт, пробудовуючи чіткий графік кожного етапу. Це гарантує дотримання обумовлених термінів, позбавляючи вас від неприємних сюрпризів.

Зв’язатися

Послідовність створення ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ така:

Крок 1.

Крок 1.

Аналіз. Обговорюємо концепцію вашого бізнесу. Вибудовуємо стратегію, виходячи з ваших побажань і вимог. Аналізуємо нішу і розглядаємо потенційні можливості для реалізації.

Крок 2.

Крок 2.

Дизайн. Створюємо сучасний,продаючий дизайн. Обов’язково враховуємо побажання клієнта і правила “юзабіліті”. Наша мета – зробити подорож по сайту максимально комфортною, схиливши відвідувача до покупки.

Крок 3.

Крок 3.

Розробка.  Верстаємо сайт, з урахуванням необхідності охайного адаптиву під всі сучасні пристрої (ноутбуки, комп’ютери, телефони, планшети).

Крок 4.

Крок 4.

Система управління сайтом. Реалізуємо систему управління для того, щоб адміністратор, при мінімальних зусиллях, міг швидко і зручно поправити контент сайту, додати нові послуги / категорії / товари.

Крок 5.

Крок 5.

Тестування.  Сумлінно тестуємо сайт. Перевіряємо ваш інтернет-магазин на налагоджену функціональність. Не забуваємо про коректну роботу плагінів / сервісів і синхронізацію.

Крок 6.

Крок 6.

Сдача сайту. Здаємо проект замовнику! Ми прагнемо до того, щоб ви залишилися задоволені на всі 100% і радили нас своїм клієнтам, партнерам, знайомим.

ГОТОВІ ОБГОВОРИТИ ВАШ ПРОЕКТ?

Всього 1 клік відділяє вас від правильного рішення, можливо, найважливішого для вашого бізнесу.

Давайте обговоримо

Зробіть свій крок на шляху від “ідеї” до “прибутку”!

Avis
Digital
Studio